ATLETIČARKE TRENERI I VOLONTERI GALERIJA SLIKA
Sezona vrhunskih rezultata naših atletičara.

I ova sezona protekla je u znaku odličnih rezultata naših atletičara.
Krenuli smo u srpnju sa laganim zagrijavanjem za natjecanja koja dolaze.
U kolovozu dvojica naših atletičara – Mladen Tomić i Mole Šola bili su sudionici Otvorenog prvenstva Češke u Olomoucu gdje su postigli solidan plasman u svojim disciplinama.
U rujnu dvojica naših atletičara imaju odličan debi u reprezentaciji.
O nastupima govori tekst koji smo preuzeli sa web stranica HASOSI.

Odlični nastupi atletičara na IWAS igrama

30.09.2015. Već prvog dana na IWAS igrama koje se održavaju u Rusiji (Sochi), naši su atletičari zabilježili odlične nastupe.
Marijan Presečan (član AKOI Agrama iz Zagreba) osvojio je drugo mjesto u bacanju kugle s rezultatom 6,64m (761 bodova).
Marijan se natječe u kategoriji F53, koja je na ovom natjecanju u disciplini bacanja kugle spojena sa kategorijama F52 i F54 te se pobjednik određuje temeljem bodovanja tako da je prvo mjesto zauzeo Rus Stanislav Kashajev sa hicem 9,09m (889 bodova), a treće također Rus Igor Rogov sa hicem od 7,57m (734 bodova).
Ivica Balog, također član AKOI Agrama, u utrci na 100m u kategoriji T42 (natkoljena amputacija) zauzeo je treće mjesto istrčavši stotku za 14.73 sec.
Zlatnu medalju također je osvojio i Marijan Presečan u bacanju diska u kombinaciji kategorija F53/54, bacivši disk 14,29m.

U privitku se nalaze rezultati sa atletskog mitinga iz Velike Gorice za osobe s invaliditetom,
iz Varazdina sa CRO OPEN-a 2015. i Otvorenog prvenstva Češke u Olomoucu gdje možete vidjeti posebno označeno rezultate naših atletičara.