Drugog dana natjecanja naši mladi atletičari postigli su odlične rezultate.
Matija Sloup i Matej Kačmarčik osvojili su zlatna odličja u bacanju diska.
Matija u kategoriji F40, a Matej u kategoriji F37.
Matija Sloup disk je bacio na daljinu 24,62m, a Matej 32,14m.

Dominik Počekal danas je sa rezultatom 7,30m
zauzeo drugo mjesto i osvojio srebrnu medalju u bacanju kugle, kategorija F57.
Petra Štruklec je u kategoriji F40 osvojila 3. mjesto i brončanu medalju sa rezultatom 4,94m.
Treći je također bio i Erik Fabian Kaurin u bacanju diska u kategoriji F46
sa rezultatom 35,95m, te Eva Blažević u bacanju koplja sa rezultatom 12,16m.
Tomislav Šarac u bacanju koplja u svom drugom međunarodnom nastupu zauzeo je treće mjesto sa rezultatom 11,30m no zbog pravila minus jedan nije osvojio i odličje.

5. 7. 2018.
Posljednjeg dana natjecanja nasi mladi atletičari osvojili su još dvije medalje.
Dominik Počekal je sa rezultatom 14,61m zauzeo prvo mjesto i osvojio zlatnu medalju u bacanju koplja u kategoriji F57.
Petra Štruklec je sa rezultatom 12,40m zauzela drugo mjesto i osvojila srebrnu medalju u bacanju diska u kategoriji F40.
Danas je nastupila i Eva Blažević, koja je u bacanju kugle zauzela četvrto mjesto.

Sveukupno, naši su mladi atletičari osvojili 11 odličja na svjetskim igrama u Irskoj.
5 zlatnih, 3 srebrna i 3 brončana odličja.

Velike čestitke svim sudionicima Igara šalje Hrvatski atletski savez osoba s invaliditetom.